Навигација

Архива новости

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Репродукција музике

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Репродукција музике Душан Урошевић

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Умјетничко-теоријске дисциплине

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Умјетничко-теоријске дисциплине Матија Антонић

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Филмска и телевизијска режија

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Филмска и телевизијска режија Саша Хајдуковић 

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Умјетничко-теоријске дисциплине

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Умјетничко-теоријске дисциплине Озренка Бјелобрк Бабић

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Филмска и телевизијска режија

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Филмска и телевизијска режија Марко Шипка

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Драматургија (сценарио)

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Драматургија (сценарио) Милан Гајић

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Глума

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Глума Лидија Пајић, Јованка Миловановић, Велимир Бланић

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Умјетничко-теоријске дисциплине

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничку област Умјетничко-теоријске дисциплине Давид Мастикоса

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничк област Репродукција музике

Извјештај Комисије о пријављеним кандидатима за избор у звање за ужу умјетничк област Репродукција музике Арсен Чаркић, Динко Благојевић, Сњежана Поповић Вулета