Навигација
ViberX logo

Недјеља отворене науке: Предавање проф. Владимира Рисојевића

Универзитет у Бањој ЛуциОпштеАкрос

У оквиру Недјеље отворене науке, 21. октобра 2025. године, од 10 до 11 часова, проф. др Владимир Рисојевић са Електротехничког факултета Универзитета у Бањој Луци одржаће предавање „Отворена наука у стварном свијету: Лична прича и научене лекцијеˮ.

Ово, као и остала предавања у склопу Недјеље отворене науке, могуће је пратити у сали бр. 8 у Ректорату Универзитета у Бањој Луци. 

Више информација о самом догађају и начину пријаве налази се у прилогу.

Подсјећамо, Акрос алијанса организује Недјељу отворене науке од 20. до 26. октобра, током које ће бити одржане радионице, предавања и размјене искустава с циљем промовисања отвореног, транспарентног и сарадничког истраживања на универзитетима чланицама алијансе. Истраживачи, студенти и партнери позвани су да присуствују и активно учествују у овим активностима, доприносећи развоју отворене и сарадничке научне заједнице.

Слике

  • /uploads/attachment/vest/16164/AKROS_UNIBL-LOGO.jpg
  • /uploads/attachment/vest/16164/AKROS_UNIBL.jpg